KOVOVÝROBA - FACH s.r.o.
Dukelská 1242
337 01 Rokycany
kancelar@fach.cz
FACH - KOVOVÝROBA

STAVEBNÍ ZÁMEČNICTVÍ


Zábradlí


Vyrábíme zábradlí před vchody, schodišťové zábradlí, náš zájem se v době zateplování panelových domů soustřeďuje na výrobu a montáž balkonového zábradlí. Při zateplování panelových domů provádíme předělávku úchytů zábradlí, tak, aby byl přerušen tepelný most a bylo možné zábradlí demontovat bez porušení fasády. Jako výplň zábradlí lze použít drátosklo, polykarbonát nebo desky FUNDERMAX.Tyto desky lze nabízíme v mnoha barevných odstínech. Je možné zvolit ze širokého výběru typu a povrchové úpravy.

Ukázky našich realizací:


ukázka naší práce ukázka naší práce ukázka naší práce


Mříže


Vyrábíme pevné mříže, které lze použít do všech stavebních otvorů, kde není požadavek na otvírání. Jsou vhodným zabezpečením sklepních oken, světlíků, oken a dveří, která musí být zabezpečena apod. Podle požadavků našich zákazníků jsme schopni, za pomoci dodavatelské firmy, montovat i mříže z kovářských prvků.

Přístřešky


Jsou určeny pro instalaci nad vchodové dveře, vjezdy, garáže a balkony. Vyznačují se vysokou kvalitou a snadnou a rychlou montáží. Konstrukce je vyrobena z ocelového profilu, povrchová úprava práškovou barvou dle přání zákazníka. Jako krytina se používá komůrkový polykarbonát, který je vysoce pružný a odolný proti mrazům. Přístřešky zhotovujeme buď rovné, půlkulaté s polykarbonátem, nebo samonosné oblouky ze sklolaminátu.Výhodou samonosných oblouků je jednoduchá konstrukce, která vede k úspoře materiálu na konstrukci a tím úspoře finanční.

Ukázky našich realizací:


ukázka naší práce


Vrata

Nabízíme vrata garážová dvoukřídlá, sekční vrata, vjezdové brány a branky, nesené brány, a to vše podle požadavku i včetně automatických systémů otevírání

  • Vrata dvoukřídlá jsou tradičním uzavíracím prvkem a uplatňují se všude tam, kde konstrukční řešení neumožňuje použít jiný typ vrat. Vrata se vyrábí ze speciálních ocelových profilů. Výplně tvoří různé materiály dle požadavku na estetický vzhled vrat - polyuretanové panely, dřevěná výplň apod.
  • Brány nachází využití jak u rodinných a obytných domů, tak i u komerčních a průmyslových objektů.
  • Samonosné posuvné brány vyrábíme individuálně přímo na požadované rozměry dle stavebních otvorů. Spodní část brány je osazena speciálním otevřeným profilem, brána je tímto profilem vedena na soustavě uzavřených kuličkových ložisek, které jsou součástí vozíků pevně ukotvených na zabetonované základové desce. V horní části brány je uzavřené vedení brány, které svým otěrem nepoškozuje povrchovou úpravu brány. Pokud je použit automatický pohon brány, nelze ji ručně otevřít, pouze po použití klíče lze aut.pohon uvést do polohy nouzového manuálního ovládání. Pak je umožněno bránu lehce otevírat a zavírat ručně.
  • Branka je většinou zkonstruována z jednoho křídla zavěšeného pomocí stavitelných pantů na nosném sloupu. Branky jsou vyráběny individuálně přímo na požadované rozměry stavebních otvorů. Pro pohodlnější ovládání vstupních branek doporučujeme branku osadit elektrickým zámkem, který je ovládán domácím telefonem, videotelefonem, přístupovou digitální klávesnicí či dálkovým ovládáním.
  • Nabízíme privátní a průmyslová sekční vrata pro velké podniky i menší firmy. Sekční vrata jsou vhodná pro každodenní náročný provoz v průmyslových objektech, jako jsou výrobní haly a sklady, autosalony apod. Sekční vrata se hodí i v privátním sektoru do garáží. Sekční garážová vrata mají snadnou obsluhu a minimální údržba jsou zárukou dlouhé životnosti a funkčnost.
Vrata, brány a branky lze zhotovit i z kovářských prvků.

© 2006 - 2021 KOVOVÝROBA - FACH